Odkryj, Jak Pozbyć Się Tych Ograniczeń

Za dużo ograniczeń

Działając w branży nieruchomości, czy wykonując usługę dla korpo, moje działania zawodowe miały wspólny mianownik. Bardzo dużo czasu musiałem poświęcić na znalezienie klienta, zbudowanie z nim relacji, by móc zamknąć sprzedaż i de facto zarobić, a to stawiało wiele ograniczeń przed moją działalnością.
Gdy poznałem bliżej działania online, cały e-commerce, stwierdziłem, że sprzedaż w sieci prowadzona z głową sama sprowadzi klienta, czy partnera w biznesie do Ciebie, wzmacniając Twój udział rynkowy na niespotykaną dotąd skalę.

W sieci bez ograniczeń

Pierwszą i jedną z największych zalet jaką niesie za sobą biznes e-commerce to niespotykane dotychczas możliwości dotarcia do klienta. Wszyscy dzisiaj żyjemy w globalnej wiosce, wielu z nas w Internecie spędza więcej czasu niż w jakimkolwiek innym miejscu. Przeglądamy informacje, oglądamy filmy, spotykamy się i kontaktujemy, a także robimy zakupy. Wszystko wskazuje na to, że rosnąca od lat popularność sieci będzie rosła z uwagi na swoje niebywałe możliwości dotarcia do klienta. W sieci nawet mali przedsiębiorcy mają szansę na konkurowanie z korporacjami.
Będąc sprzedawcą w branży RTV/AGD, czy w branży wnętrzarskiej ograniczała mnie lokalizacja. Punkt sprzedaży poza obręb, którego nie mogłem wyjść, by tą sprzedaż zwiekszyć. To samo tyczy się korpo, gdzie poza teren województwa nie mogłem wyjechać, by zwiększyć portfel kliencki. Troszkę więcej swobody miałem prowadząc biuro nieruchomości ale tu znów na przeszkodzie dalszych wyjazdów w teren stały koszty. Strasznie mnie te ograniczenia irytowały.
Dzięki działaniom online, dzięki branży e-commerce ograniczenia zniknęły i mam szansę trafić do klienta na całym świecie. Brzmi jak fantazja nie do spełnienia? Rozejrzyj się dookoła. Zobacz ile firm właśnie tak zbudowało swoje małe imperia i skorzystaj z tego co daje Ci dzisiaj Internet.

Komentarze

Komentarze

Komentarze są wyłączone.