O Mnie

cropped-FB-avatar-2.jpgCześć 🙂

Witam Cie serdecznie, skoro już tu jesteś  poznaj mnie … Pochodzę z niedużej miejscowości  w woj. Łódzkim, a mianowicie Bełchatów. Ów miejscowość znana jest głównie z największej w Europie kopalni węgla  brunatnego oraz nie mniejszej elektrowni.

Po skończeniu liceum ekonomicznego i uzyskaniu tytułu  technika ekonomisty, tudzież zaliczeniu egzaminu dojrzałości  skierowałem swą edukację na studia. Studia w trybie  zaocznym rozpocząłem w Łodzi i obrałem kierunek … transport. Dziwne nie? Tu ekonomia, potem transport 🙂 no cóż dziwny jest ten świat, dziwny jestem ja 🙂 W/w studia zakończyłem na 3roku o co do dziś potępia mnie jedna najważniejsza dla mnie osoba i obiecuję … TAK! Obiecuję, że skończę pewnego dnia studia 🙂

Równorzędnie ze studiami rozpocząłem swą pracę zawodową. Na początku była to branża budowlana z racji braku doświadczenia, aczkolwiek już na początku wiedziałem, że nie jest to miejsce dla mnie. Następnie trafiłem do branży RTV/AGD i tu rozpoczęła się przygoda z handlem. Od początku kontakt z klientem, poznawanie potrzeb, negocjacje, gry handlowe i zamknięcie sprzedaży bardzo mi się spodobały. Na równi z pracą szły szkolenia rozwoju osobistego i sprzedażowe. Po paru latach spędzonych w RTV/AGD przyszło wypalenie i nastąpił czas na zmiany. Trafiłem do branży wykończenia wnętrz i jako handlowiec ta przygoda trwała krótko, ze względu na brak możliwości znalezienia consensusu z pracodawcą. Jak się okazało decyzja była trafna, gdyż udało się wejść kolejny szczebel wyżej i trafić do wielkiej korporacji, której roczne obroty sięgały 1mld euro. Byłem, jak to się mówi, w 7niebie … auto służbowe, telefon, część województwa pod opieką, szkolenia, operatywki. Wow… super sprawa, uwielbiam jeździć, uwielbiam pracę z klientem, chce tu zostać na dłużej … Tak pomyślałem, a wyniki w pracy pozwoliły tę myśl zrealizować.

Podsumowując moje dotychczasowe doświadczenie, wciąż z tyłu głowy jest myśl, że to wszystko nie gwarantuje mi mojego marzenia, jakim jest własna marka, bycie samemu sobie sterem, wolność finansowa. Przyszedł czas na zmiany i podjęcie decyzji… decyzji, by już nie spełniać marzeń innych, tylko zacząć spełniać swoje marzenia i… TAK! Podjąłem decyzję i dziś mój drogi czytelniku oświadczam Ci, że spełniam się w tym co robię, żyje pełnią życia, życia, które zmieniło się o 180 stopni. Współpracuje z najlepszymi, inwestuje w rozwój osobisty i spełniam swoje marzenia!

Do Zobaczenia Na Szczycie!
Kuba

 

Komentarze

Komentarze

  • No proszę. Autor plus 5.

  • Kuba R.

    Gratuluje 🙂