Jak Jeden Czynnik Sprawiał, Że Wyżej Kija Nie Podskoczyłem ?

 

Jeden czynnik, a tyle problemu

Jeden czynnik, który ograniczał moje wynagrodzenie w pracy etatowej, to stałe miejsce wykonywania pracy. Choć chciałem i mogłem więcej, to poza zakład pracy wyjść nie mogłem, by zwiększyć swoją sprzedaż.

Wciąż ten jeden czynnik

Wykonując usługę dla korpo, już więcej mogę, bo mam w obrębie kilka miast województwa i ich okolice ale dalej już też nie mogę wyjść, by zwiększyć swój targeti ten jeden czynnik cały czas sprawia mi problem.
W nieruchomościach wojowałem na całego, bo nie lubię się ograniczać, nie mniej moje zapędy skutecznie stopowały koszty jakie generowały częste wyjazdy w daleki teren.
Jak widzisz parę etapów w życiu przeszedłem i mogę coś na ten temat powiedzieć, bo doświadczyłem wszystkim plusów i minusów. Oczywiście nie ma złotego środka ale na pewno jest coś lepszego, od wyżej wspomnianych działań zawodowych.

Kto szuka ten znajdzie…

Biznes e-commerce, działanie w social mediach to droga, która coraz bardziej mnie fascynuje. Wiele bolączek biznesu tradycyjnego jest zniwelowana w tym modelu biznesowym, bądź w ogólnie nie istnieje. Nie jestem ograniczony miejscem, terytorialnie, czy kosztowo. Mało tego, skupiając swój biznes na działaniach online mogę to robić z dowolnego miejsca na ziemi. Nie mam tego ograniczenia, że jak wyjadę z miasta, czy województwa to nie będę zarabiał.
Jak wspomniałem, nie lubię się ograniczać w życiu i zawsze działałem na możliwie największym „polu” zawodowym, do jakiego w danym momencie mogłem mieć dostęp. Dziś działam globalnie co mnie bardzo satysfakcjonuje. Mam dostęp do rzeszy klientów, partnerów biznesowych i rynku, na którym wciąż rozpościera się błękitny ocean. Ta droga, ten biznes, jest to fantastyczne remedium jakiego szukałem w swym życiu zawodowym

Komentarze

Komentarze

Komentarze są wyłączone.