Jak Zarobiłem Fortunę Na „Jednym z Tych Głupich Pomysłów”

Zarabianie na głupich pomysłach – paradoks, który powoduje zainteresowanie.

Zainteresowany?

Przecież każdy z nas miał chociaż raz pomysł na zrobienie pieniędzy, na swój biznes, którzy inni uznali za głupi, w efekcie czego porzuciliśmy go.

Właśnie najgorsze jest to, że ludzie często słuchają się innych i postępują w życiu tak jak te osoby ” doradzają „. Ok jeśli jest to szczera i prawdziwa pomoc w ocenie danej sytuacji, czy biznesu, to jak najbardziej można wziąć pod uwagę takie wypowiedzi osób trzecich. Natomiast jeśli ktoś z góry zakłada, że nie dasz sobie rady i to czym chcesz się zajmować jest beznadziejne, to przestań utrzymywać kontakt z tą osobą, bo ona nie chce Twego dobra.

Jak zarobiłem fortunę Ja? Dokładniej to zamierzam tego dokonać zajmując się biznesem w internecie i to również jeden z tych głupich pomysłów, który wszyscy dookoła wytykają. Przecież w internecie nie da się zarobić. Śmiali się gdy rozpoczynałem biznes w internecie ale gdy zacząłem zarabiać, wielu z nich zmieniło zdanie. Na początku nie były to wielkie kwoty ale sam fakt zarejestrowanych wpływów na konto, sprawił, że wiele z tych osób nie tylko zwracało honor ale rozpoczęło ze mną współpracę.

To ” doradzanie ” ma już miejsce w dzieciństwie, gdyż niejednokrotnie rodzic zabrania swemu dziecku robić pewne rzeczy, gdyż wg niego są złe i głupie, co w efekcie odbija się to na Nas w życiu dorosłym. Nie, nie mówię, by dziecko zostawiało rodzica, gdy ten czegoś mu zabrania ale czasami powinniśmy pozwolić Naszym milusińskim na puszczenie wodzy fantazji. Nie mniej bez względu na to jak wyglądało Twoje dzieciństwo, gdy rodzi się w Tobie pomysł biznesu i ten pomysł przyspiesza Cię o bicie serca, to po prostu zrób ten biznes. Nie oglądaj się na innych i nie bierz do serca tego co mówią, idź za swym marzeniem i wierz, że osiągniesz sukces. Przeszkód napotkasz na swej drodze wiele, ale musisz być wytrwały i konsekwentny w swych działaniach, a to sprawi, że na końcu tej drogi będzie czekał na Ciebie sukces. Sukces sprawi, że będziesz mógł wszystkim opowiadać swoją historię „Jak Zarobiłem Fortunę…”.

Komentarze

Komentarze

Komentarze są wyłączone.