Ciągłe Doskonalenie Siebie i Innych

Hej,

JA to wiem, Ty to wiesz i nawet gimby znajo, że ciągłe doskonalenie samego siebie, ciągłe zwiększanie wymagań wobec własnego życia, pozwoli Ci być szczęśliwym i dać klucz do sukcesu. Natomiast jeśli w jakiś niesamowity sposób doskonalenie siebie nie zajęło Ciebie i Twoich myśli, przeczytaj ten wpis i koniecznie zmień postrzeganie swojego życia.

Jeden z wielkich, światowej klasy, mówców, mentorów i coachów, stworzył łatwy do zapamiętania skrót: CDSI, który powstał ze słów Ciągłe Doskonalenie Siebie i Innych. Zgadzam się z jego przekonaniem, iż rozmiar osiąganego przez nas w życiu sukcesu jest wprost proporcjonalny do CDSI. Przecież jak będziesz siedział przed TV z piwem w ręku lub gadał na FB o d… marynie, tak jak to robisz dziś, to przecież Twoje życie się nie zmieni. CDSI nie jest zasadą ograniczającą się jedynie do działalności firm. Dotyczy każdej dziedziny naszego życia. Powinniśmy się skupić na CDSI w interesach, kontaktach z ludźmi, gdy myślimy o własnym zdrowiu i finansach. Czyni to z naszego życia wielką przygodę i sprawia, że zawsze wypatrujemy nowego, wyższego poziomu życia.

CDSI jest jak uprawianie sportu. Nie można trenować od czasu do czasu, kiedy będziemy chcieli, bo to sprawi, że nie osiągniemy zwycięstwa. Uprawianie tej dyscypliny musi łączyć się z ciągłym oddaniem popartym czynami. Podstawą CDSI jest stopniowe, regularne ulepszanie, które po jakimś czasie pozwala wyrzeźbić wielkie dzieło.

Większość ludzi nigdy nie czuje się bezpieczna, ponieważ żyje w ciągłej obawie przed utratą pracy, oszczędności, utratą partnera życiowego, zdrowia i tak dalej.

Jedyne bezpieczeństwo w życiu płynie ze świadomości, że każdego dnia w taki lub inny sposób się ulepszasz, że umacniasz swoją osobowość i jesteś cenny dla firmy, z którą współpracujesz, rodziny i przyjaciół.

Niech Doskonalenie Siebie, zawładnie Twym życiem… zmieniaj swoje życie, spełniaj marzenia i przekazuj swoją wiedzę oraz doświadczenia innym, by również mogli poczuć się bezpieczni w swoim życiu.

Do Zobaczenia Na Szczycie!
Kuba

Komentarze

Komentarze

Komentarze są wyłączone.