Autosugestia

autosugestia.jakub.kowalskiAby osiągnąć zadziwiające wyniki, wyprzęgnij najgłębszą istotę swego umysłu do pracy dla Twego dobra. Wesprzyj ją potęgą uczuć – a połączenie to okaże się rewelacyjne.

Autosugestia jest samosugestią. Jest sposobem komunikowania się tej części umysłu, w której rodzą się myśli świadome z tą, która jest obszarem działania myślenia podświadomego.

Autosugestia wnika w myślenie podświadome za pośrednictwem myśli dominujących, którym człowiek pozwala pozostać w świadomej części umysłu (nie jest rzeczą istotną, czy są to myśli pozytywne czy negatywne), i nasyca ją tymi myślami.

Natura ukształtowała człowieka w taki sposób, że ma on absolutną kontrolę nad materiałem, który wnika w jego myślenie podświadome za pośrednictwem pięciu zmysłów, choć nie ma to oznaczać, że człowiek zawsze tę kontrolę sprawuje. W większości wypadków nie korzysta on z tych możliwości, co wyjaśnia, dlaczego tak wielu ludzi żyje w nędzy.

Materialna potęga uczuć

Odczytując na głos oświadczenie o Twojej żądzy bogactw, co sprawia, że wytwarzasz w sobie świadomość pieniężną, pamiętaj jednak, że mechaniczne odczytywanie tych słów nie ma sensu – musisz swoje słowa nasycać emocją, uczuciem. Twoja podświadomość uznaje tylko myśli nasycone uczuciem i tylko przez nie jest uruchamiana.

Puste, wyprane z emocji słowa nie znajdują drogi do podświadomego myślenia. Nie osiągniesz godnych uznania wyników, dopóki nie nauczysz się wpajać w swoje myślenie podświadome myśli lub wypowiadanych na głos wyrazów, którym nadasz wartość uczuciową poprzez wiarę.

Ujrzyj w wyobraźni siebie zdobywającego pieniądze

Myślenie podświadome przyjmuje wszelkie wydawane mu rozkazy z absolutną wiarą i postępuje zgodnie z nimi, mimo iż rozkazy te często bywają powtarzane wielokrotnie, w drodze repetycji, zanim zostaną zinterpretowane. Co się tyczy owego oświadczenia, weź pod uwagę możliwość zastosowania całkowicie uprawnionego podstępu wobec swego podświadomego myślenia, skłaniając je, by w to oświadczenie uwierzyło, ponieważ Ty w nie wierzysz, wierzysz, że musisz zdobyć kwotę pieniężną, którą sobie zamierzyłeś, że kwota ta czeka na to, aż ją zdobędziesz, a myślenie podświadome ma Ci podsunąć praktyczny plan uzyskania tych pieniędzy.

Inspiracja będzie Twym przewodnikiem

Nie oczekuj skonkretyzowanego planu, z pomocą którego zamieniłbyś swe działania lub transakcję w pieniądze, które sobie wyobraziłeś, ale zacznij od wyobrażania sobie siebie jako posiadacza pieniędzy, domagając się zarazem od Twego myślenia podświadomego, aby Ci przedstawiło plan, jakiego potrzebujesz. Bądź w pogotowiu i natychmiast wcielaj w życie te plany, jakie Ci się objawiają. Pojawią się najpewniej jako nagłe olśnienie rozświetlające Twe myśli, wytworzone przez szósty zmysł w formie inspiracji. Odnieś się do nich z szacunkiem i niezwłocznie przystępuj do działania wedle ich wskazań.

Wyobrażając sobie pieniądze, które zamierzasz zdobyć ujrzyj siebie wykonującego jakaś czynność lub dokonującego jakiejś transakcji, w której wyniku pragniesz te pieniądze uzyskać.

Teraz zaczyna działać podświadome myślenie
  1. Pozostań w jakimś spokojnym miejscu, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał, zamknij oczy i powtarzaj na głos spisane oświadczenie dotyczące wysokości sumy, jaką chcesz zarobić, czasu, w którym chcesz ją zdobyć oraz określenia czynności czy transakcji, za którą chcesz te pieniądze uzyskać. Kiedy to wypełnisz, wzbudź w sobie uczucie, jakbyś już te pieniądze posiadał.
    Np. „Do 01.01.2017r będę miał w posiadaniu 738 000zł, które zgromadzę stopniowo, uzyskując w ciągu tego czasu kolejne kwoty. W celu uzyskania tych pieniędzy świadczyć będę najlepsze na jakie mnie stać usługi, dokładając najpilniejszych i najlepszych starań, jako sprzedawca w… (wymień czynności i transakcje jakie zamierzasz dokonać). Wierzę, że wejdę w posiadanie tych pieniędzy. Wiara moja jest tak silna, że mogę w tej chwili ujrzeć te pieniądze. Mogę ich dotknąć palcami. Oczekują one na przyjście do mnie w odpowiednim czasie i we właściwych proporcjach, w zamian za świadczone przeze mnie usługi. Ja oczekują na plan pozwalający te pieniądze uzyskać i będę postępował wg tego planu, jak go tylko dostanę.”
  2. Powtarzaj ten program wieczorem i rano tak długo, aż ujrzysz oczyma wyobraźni pieniądze, które zamierzasz zebrać.
  3. Umieść zapisany tekst oświadczenia w takim miejscu, w którym możesz je oglądać wieczorem i rano i odczytywać przed odpoczynkiem, aż do chwili, kiedy się go nauczysz na pamięć.

Każda przeciwność losu zawiera w sobie ziarna przyszłej pomyślności.

Komentarze

Komentarze

Komentarze są wyłączone.